Terug naar Nieuws

Samenwerking met de Dierenborg

Gepubliceerd op: , door: OBS Letterwies
Samenwerking met de Dierenborg

 Vanaf najaar 2020 werken we eens per maand samen met de Dierenborg. De leerlingen verzorgen daar de dieren, we geven de dieren eten, maken de hokken schoon en vegen de paden. Op deze manier zoeken we verbinding met de natuur en onze omgeving, iets wat we op Letterwies hoog in het vaandel hebben staan. 

 De leerlingen verzorgen daar de dieren. Op deze manier zoeken we verbinding met de natuur en onze omgeving, iets wat we op Letterwies hoog in het vaandel hebben staan. 

Onlangs zijn de groepen 1 en 2 al heen geweest. De leerlingen hebben de geiten, schapen, kippen, eenden, herten en pauwen eten gegeven en de hokken schoongemaakt. Vers water in de waterbakken en natuurlijk de dieren geaaid waar dat kon. De grote geiten werden tijdens het verzorgen wel even in de hokken gedaan.

Het was een mooie invulling van deze zonnige herfstdag. 

SOOOG magazine - Oktober 2024

Gepubliceerd door: SOOOG
Verbeelden en verwonderen! Onderwijs, cultuur en zorg zijn elkaars partners.
 

Schoolreis

Gepubliceerd door: OBS Letterwies
 Maandag zijn alle groepen op schoolreis geweest naar Drouwenerzand. Het was een gezellige dag met elkaar. 
 

 Kindcentrum Letterwies

Directeur: Manon Zomer

Meidoornstraat 20
9944 AR Nieuwolda

0596 - 54 12 65

obsletterwies@sooog.nl